Natūralaus šilko namų tekstilė nuo 2017

Apie mus

Gegužės 19 dieną SILK&SLEEP švenčia savo gimtadienį. O labiausiai aš :) Šiais metais jau trečiąjį kartą :) tad noriu Jums plačiau papasakoti apie šį projektą. Prie elektroninės parduotuvės kūrimo prisidėjo ne vienas savo srities specialistas. Fotografai, stilistai, dizaineriai, tekstų kūrėjai. Taip pat įvairių sričių skeptikai ir kritikai :D

Išties, kad šis prekinis ženklas būtų toks koks yra šiandiena, reikėjo apgalvoti kiekvieną mažiausią smulkmeną. Tam turėjau perskaityti ir įsisavinti daug skirtingų sričių knygų. Nepatrukdė ir mokslai baigti VDA. Taip pat prireikė laiko, patirties ir įgudžių jį valdyti, ir tikrai dar liko kur tobulėti :)

Nuo pirminės idėjos iki elektroninės parduotuvės veikimo, pasiruošimas vyko dešimt mėnesių. Dėl to dažnai kartoju, kad tai tarsi antras mano kūdikis :) ir šiandiena jam jau trys metai. Tai nėra mano pirmas projektas, taip pat tai nėra pagrindinė mano veikla. Tačiau dėka visų jūsų, SILK&SLEEP pirkėjų, šis projektas įgauna pagreitį. Labai džiaugiuosi stebėdama, kaip jis auga. Ir vėl gi, taip yra dėka visų Jūsų :) Todėl noriu Jums visiems labai padėkoti! Visų pirma už pasitikėjimą ir už tokius puikius atsiliepimus, kaskartą mane pradžiuginančius iki dangaus:) Didžiausias įvertinimas kuomet perkate dar ir dar sykį. Tada žinau, kad viską padariau teisingai. Taip, pat dėkoju už Jūsų supratingumą, nes juk visuomet yra žmogiškasis faktorius :) bet  betkokiu atveju buvau, esu ir būsiu visada Jūsų pusėje, mano mieli ir brangūs klientai! :) Švęskime kartu :) Šia proga dovanoju nuolaidą visoms prekėms, o kodas GIMTADIENIUX 

Jeigu esate SILK&SLEEP klientas, pasveikinti mus galite, palikdami savo atsiliepimą FB puslapyje. AČIŪ!!!!

Su meile, Karolina :)

EN

Our vision is reflected by our logo, a silk butterfly Bombyx Mori whose wings remind two connected hearts. Thousands of silkworms work together in harmony to make natural magic- strings of silk.

After a long day all of us deserve quality rest and sleep. The answer to such sleep is silk. 

Our products are made using the highest quality Mulberry charmeuse, certified and non-toxic dyed silk. The silk we use is 25 momme-the best quality you can find. It stands out for it’s softness and thickness. Most importantly, it is anti-creasing and non-transparent. Long-term use of the product is guaranteed if cared and washed properly.

Our goal is happy and satisfied clients. We always draw our attention to material quality and service.  All our products are made in Lithuania by our amazing seamstress Dinara. We are very proud of her professional and accurate work. Every smallest detail is made with experience, knowledge and love. 

When you sleep, silk works for you.

When you buy silk, every 5 % of every purchase goes to charity. Isn't the sleep sweeter when you know you helped someone in need? 

This is what we believe in - in hearts connected by the strings of devotion. In harmony of comfortable sleep and in beauty of creating and sharing.

Karolina

SILK&SLEEP